Logotyp przedszkola nr 148 we Wrocławiu

II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

Ekologiczne zwyczaje przedszkolak poznaje!

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole nr 148 ul. Rogowska 18A 54-440 Wrocław pod honorowym patronatem Rady Osiedla Nowy Dwór.
  2. Cele konkursu:
  • Rozwijanie plastycznej aktywności twórczej dzieci;
  • Wzrost świadomości ekologicznej i rozwój poczucia odpowiedzialności za środowisko;
  • Rozwój umiejętności obserwacji otaczającego świata i jego artystycznej interpretacji.
  1. Warunki uczestnictwa:
  • konkurs skierowany do dzieci w wieku 3-6 lat z przedszkoli w całej Polsce;
  • technika dowolna; forma pracy –płaska lub przestrzenna;
  • każda placówka może zgłosić maksymalnie jedną prace z placówki;
  • praca powinna być opatrzona metryczką: imię, nazwisko, wiek autora pracy, imię i nazwisko nauczyciela, numer i adres placówki oraz e-mail nauczyciela– prawy dolny róg kartki;
  • do pracy należy dołączyć podpisaną Klauzulę informacyjną – udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób i opiekunów.
  • dostarczone prace przechodzą na własność organizatora.
  1. Termin nadsyłania prac konkursowych do dnia 14.04.2024 r.

Na adres organizatora:  Przedszkole nr 148 Ul. Rogowska 18A 54-440 Wrocław

1. Uczestnicy uhonorowani zostaną Dyplomami i nagrodami sponsorowanymi przez Radę Osiedla Nowy Dwór we Wrocławiu.
  2. Formularz + zgody uczestników

Patronat Honorowy