Przedszkole Nr 148 we Wrocławiu ma zaszczyt ogłosić laureatów I edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Ekologiczne zwyczaje Przedszkolak poznaje!”.

Laureaci:

• 1 miejsce: Monika Żarska , N-lka: Beata Krajewska, Przedszkole nr 7 w ZSP nr 5 we Wrocławiu,
  • 2 miejsce: Teodor Hoffmann, N-lka: Katarzyna Hnatek, Przedszkole Integracyjne nr 12 we Wrocławiu,
  • 3 miejsce: Melania Harhala,  N-lka: Dorota Szulc-Guziak, Przedszkole nr 91 „Nasz Domek” we Wrocławiu.

Wyróżnienia:

• Michał Czuksanow, N-lka: Kamila Roszko, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Długołęce,
  • Milena Oboza, N-lka: Marta Obacz, Przedszkole Publiczne nr 45 w Rzeszowie,
  • Tomasz Mika, N-lka: Agnieszka Cibor, Przedszkole nr 36 im. Wandy Chmielowskiejwe Wrocławiu,
  • Alicja Gawlik, N-lka: Anna Szczepańska, Przedszkole nr 140 „Pod Platanem” we Wrocławiu,
  • Wojciech Woźniczek, N-lka: Agnieszka Moch, Przedszkole nr 58 we Wrocławiu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zainteresowanie tematem ochrony przyrody i przygotowanie pięknych prac! Małym artystom życzymy wiele radości podczas dalszych działań twórczych. Nauczycielkom dziękujemy za podejmowanie działań które rozbudzają twórczość i kreatywność dzieci. Laureaci otrzymają nagrody wraz z dyplomami pocztą na adres placówki, natomiast podziękowania i dyplomy udziału zostaną przesłane pocztą elektroniczną.